Remekeltek a XVII. kerület judo-palántái az első félévben

2007. június 29. | szerző akadmin |

Nagyszabású nemzetkőzi versenyen vett részt a JUDO Sz. K. XVII. S.E. hat versenyzője június 23-án a szlovéniai Dublekben. Ezzel a versennyel fejezte be az első félévi versenyidényt a csapat. Az első félév kitűnően sikerült. Itthon is külföldön is remekeltek a JUDO SZ. K.-s versenyzők.

Lajstrom

Februárban a Budapesti Diákolimpián: 6 arany, 3 ezüst és 3 bronz érmet nyertek.
Márciusban: Csabai Blanka ezüstérmet szerzett az I osztályú felnőtt Magyar Bajnokságon. A serdűlő magyar Köztársaság Kupán 2 arany és 2 ezüst érmet nyertek.
Áprilisban: A Junior Magyar Bajnokságon Jelenik Nóra bronz érmes lett. Az év legnagyobb hazai serdülő és diák Nemzetközi versenyén a Budapest Kupán: 2 arany2 ezüst és 3 bronz érmet, Debrecenben a Civis Kupán nemzetközi verseny: 2 arany, 2 ezüst és 5 bronz érmet, az őszi Magyar Bajnokságon való indulás jogát biztosító kvalifikációs versenyen: 7 arany és 1 ezüst érmet nyertek. A serdülő Diákolimpia Országos döntőjén 3 arany és 1 bronz érmet gyűjtött be a csapat.

Juhász Mihály és a tanítványok

Edzőtábor és jelentkezés

A hazai versenyen kívül szülői segítséggel négyszer Ausztriában, háromszor Szlovéniában és kétszer Szerbiában szerepelt a csapat igen rangos nemzetközi versenyen. A kilenc külföldi versenyen összesen 25 arany 12 ezüst és 12 bronz érmet nyertünk a JUDO Sz. K. XVII. S. E. versenyzői.

A nyári iskolaszünet alatt is a Szabadság Sugárúti Általános Iskola tornatermében (a szokott helyen) minden nap 17-20 óráig tartja az edzést a csapat.
Augusztus 5- től – 17- ig. Szántódón edzőtáboroznak.
Augusztus 25- én Szombaton nemzetközi versenyt rendez a csapat a Körösi Csoma Sándor Iskolában.
A nyári szünetben is várják a kezdő lányokat és fiúkat 6 éves kortól. Jelentkezni edzés időben és a helyszínen lehet.