Knock Down Magyar Bajnokság: Nem az indulók száma, hanem a verseny színvonala a mérvadó

2005. október 17. | szerző akadmin | Karate

A Stabilitás Karate Kai az Elektromos Művek impozáns sportcsarnokában rendezte meg az immár 5. alkalommal kiírt knock-down magyar bajnokságot.

A verseny főbírói tisztét Sensei Kádas János, a versenybíróság elnöki teendőit pedig sensei Karmazin György látta el.

A verseny fővédnökei Dr. Garamvölgyi László, az ORFK kommunikációs igazgatója és Kelemen István a Testőr Kft igazgatója voltak.

Ha az indulók létszáma nem is, de a verseny és a küzdelmek színvonala kiváló volt.

Remek pillanatokat láthattunk az Eb érmes Rózsa Gábortól /Kemecse/, és Magna Gergőtől / Banzai KK/ akik biztosan nyerték súlycsoportjukat a 70 illetve 80 kg-ban.

A nap meccse a férfi nehézsúlyú döntőben Demeter Zsolt /Sopron/ és Szutor András /Stabilitás/ között gigászi csatát hozott.

A női mezőnyben 65 kg-ban szintén látványos csatát hozott Mezősi Marina és Ábrahám Edit küzdelme, amelyet a könnyebb testsúlyú Mezősi Marina nyert meg.

A nehézsúly bemutató mérkőzését a szegedi Zatykó Zita magabiztosan nyerte.

A verseny támogatóinak köszönhetően számtalan különdíjat osztottak ki: DVD-, MP3-lejátszókat, DVD filmeket, ingyenes Gatorade energiaitalokat, valamint egy 200.000 Ft-os Démi Beton vásárlási kedvezményt is.