Indul a nyílt amatőr MMA bajnokság!

2013. március 28. | szerző akadmin | Hibrid stílusok

Április 20-án a Pécs melletti Kozármislenyben kerül megrendezésre a nyílt amatőr MMA korosztályos és felnőtt magyar bajnokság.

Az MMA Országos Szövetség április 20-án Kozármislenyben első alkalommal rendezi meg a nyílt amatőr MMA magyar bajnokságot. Az amatőr MMA magyar bajnokság célja, versenylehetőség biztosítása a sportággal amatőr szinten foglalkozó sportolók részére, valamint a viadalon szerzett pontokat felhasználva, országos ranglista felállítása.

A viadalon superfightban profik számára is biztosítanak versenylehetőséget. (Kiskesztyűben, de amatőr szabályrendszer szerint.) A kozármislenyi viadal kiváló alkalmat kínál a megmérettetésre, nemcsak az amatőr, de a profi MMA-sok számára is, reméljük, minél többen élnek egy jó bunyó lehetőségével. A profi mérkőzések győztesei pontokkal gazdagíthatják maguk és csapatuk eredménylistáját. A pontszerző versenyzők kvalifikálhatják magukat a májusban megrendezésre kerülő Magyar-kupára is.

Grappling mérkőzések lebonyolítására is lesz lehetőség, olyan versenyzők nevezését várják, akik MMA-ban nem, de grapplingban szívesen megmérettetnék magukat.