Hatvani TKD érmek Horvátországból

2010. december 28. | szerző akadmin |

Huszonöt medállal tért haza a Slavonski Brod-ban rendezett Karácsonyi Kupáról a hatvani Taekwon-do Klub Predátor csapata.

A versenyen 17 klub 130 versenyzője vett részt. A házigazda horvát csapat mellett Nagy Britannia, Bosznia-Hercegovina és Moldávia is csatába szállt az érmekért – a magyar színeket a Klub Predator egysége képviselte.

Dudás Attila (4. DAN) a küzdelmek alatt versenybíróként dolgozott

A hatvani klub gyermek kategóriában (8-10 évesig) aratta első sikereit: formagyakorlatban Kulacsik Márk 3., Tóth Szilárd 1., küzdelemben Tóth Szabolcs és Tóth Szilárd egyaránt 2. helyezést ért el.

A serdülő lányokat Demeter-Szatmári Beáta képviselte – kiválóan. A formagyakorlatban Bea aranyérmet, küzdelemben ezüstöt szerzett. A fúknál Tóth Márton egy formagyakorlat ezüstöt és küzdelmi bronzot, Pál Balázs forma és küzdelem ezüstöt zsebelt be.

Molnár Márk az utánpótlásban külön kategóriát képviselt: serdülőben és ifi kategóriában is dobogós lett (serdülő formagyakorlat aranyérem, küzdelem bronz; ifi forma arany, küzdelem bronz).

Sőregi Kristóf ifiben formagyakorlat 2., küzdelemben 1. helyet szerzett. Demeter Szatmári Attila a formagyakorlat kategóriáját megnyerte, küzdelemben sérülései ellenére ezüstérmes lett.

Az V. Karácsonyi Kupa legeredményesebb versenyzője Kulacsik Norbi lett, aki formagyakorlatban, majd küzdelemben sem talált legyőzőre.

Az önvédelem versenyszámot is a hatvaniak nyerték a Végső István, Sőregi Kristóf, Molnár Márk, Pál Balázs, Demeter Szatmári Attila összetételű csapattal.

A hatvani "predátorok"

Az év utolsó magyar érdekeltségű nemzetközi TKD versenyén a huszonöt érmet (13 arany, 8 ezüst, 4 bronz) szerző húszfős remeklő csapatot Dudás Attila (4.dan) vezette.