17 vásárhelyi érem a Kárpát-medence Kupán

2013. április 8. | szerző akadmin | Egyéb

Április 6-án Bordányban rendezték a Kárpát Medence Kupa elnevezésű rendezvénysorozat első versenyét.

Az országos meghívásos kickbox versenyen, több szabályrendszerben, több korosztályban (gyerek, cadet 1, cadet 2, junior és felnőtt) mérhették össze tudásukat a sportolók.
A versenyen volt önvédelem, semi- (érintőleges  stop.küzdelem), lihgt-contact (félerő, folyamatos küzdelem) kicklight (félerő, folyamatos, combrúgásos küzdelem) és MMA versenyszámok.
A hódmezővásárhelyi Hwarangdo SE sportolói a különböző kategóriákban 17 érmet nyertek: 7 arany-, 8 ezüst-, és 2 bronzérmet.
Kopasz Attila edző beszámolója szerint, a hwarang harcosok legfiatalabb versenyzője a 6 éves óvodás Rácz Kristóf volt, aki tudásával szinte teljesen elbűvölte az egész csarnokot