K-1 Szuperfight és Lemezbemutató

2005. január 17. | szerző akadmin | K1

Időpont: 2005.01.29., 20h
Helyszín: Budapest, Petőfi Csarnok

Török Ádám és a Mini szuperkoncert. Valamint Török Dániel és Stefanovics József első profi superfight meccse K1 szabályrendszer szerint!

A legendás együttes 2-3 évenként kiemelt szuperkoncertet ad a Petőfi Csarnokban. Ez a hagyomány már 1991. óta tart, és 2005. január 29.-én lesz a következő fellépés. Ezek a koncertek mindig nagy médiaérdeklődést váltanak ki, igazi ünnepei az igényes élőzenének.

A fergeteges Mini koncert 20 óra után kezdődik. Az együttes itt mutatja be új albumát, Az Éjszakai Harcos – t is.
A cd a helyszínen megvásárolható és az együttes dedikálja azokat!

A szünetben kerül sor Török Dániel és Stefanovics József első profi mérkőzésére a K1 szabályrendszer szerint… Az ellenfelek románok, ismert K1 fighterek.  A  meccsek kb 35 percig tartanak. Aki esetleg nem fedezte volna fel a két vezetéknév közötti egyezést, igen, Török Dániel,  a legendás “Gyugyó” fia, a koncerten fog küzdeni és valószínűleg senkinek nem okoz csalódást…

Néhány szót ejtsünk Daniról  is.
1981- ben született
2002. óta Testnevelési Egyetem Rekreációs szakának hallgatója.
8 éves kora óta Kyokushinkaratézik. Saját klubja van, a Champions Fight Club, melynek ő az elnöke.
Számos serdülő és Ifjúsági versenyt nyert. A Felnőtt válogatott tagja 2000. óta. Edzője Bódi István 3 danos Mester 5x Magyar Bajnok 2x EB Bronzérmes 1x Világkupa győztes

2004: Európa Bajnokság, Plovdiv + 90 kg – Második hely

A koncert második része előreláthatólag 22 óra körül kezdődik. A zenekar meghívott vendége, a Magyar Virtuózok vonósnégyes. Négy számot játszanak együtt. Aztán a végén a szokásos Mini őrület: régi örökzöld dalok, jamsession… A meghívottak között van Závodi János és a fiatalok: Tóth Bagi Csaba, Horváth Miska és Borsodi László is.