A házigazda Fehér Tigrisek nyerték a kempós Felcsút Kupát

2014. június 17. | szerző SzlobMil | Kempo

A hazai pályán szerepelt Fehér Tigrisek sikerével zárult az idei, jubileumi, tizedik alkalommal megrendezett Felcsút Kupa. Az Országos Bajnokság 2. fordulójában több mint száz harcos mérte össze tudását.

felcsut kupa

Tapsvihar a Felcsút Kupán – ez minden résztvevőnek jár.

Az ünneplés remekül sikerült a házigazdáknak, hiszen a helyi Fehér Tigrisek állhattak fel a csapatverseny dobogójának legfelső fokára. Második a román Aladin Hero Team, harmadik pedig a Pomázi Harcművészeti Sport Alapítvány lett.

10368364_703850846340072_2977654288722106002_o (2)

Az ehhez hasonló, filmbe illő jelenetek tarkították a versenyt. Csodálatos!

A torna legeredményesebb versenyzői ugyancsak a házigazdák soraiból kerültek ki. Ódor Erik (5 arany- és 1 bronzérem) a fiúknál, Ódor Lili és Baljer Roxána (mindketten 4 arany- és 3 ezüstérem) pedig megosztva a lányoknál érdemelte ki ezt a címet.

odor erik szemben

Ódor Erik (szemben) bearanyozta a hétvégéjét

„Nagyon büszke vagyok arra, hogy 2014-ben is életképesnek bizonyult a Felcsút Kupa. Én személy szerint harminc éve kempózom, húsz éve oktatok is, és immár tizedik alkalommal szervezzük meg ezt a tornát. Hab a tortán, hogy a legjobb csapatnak és a legeredményesebb sportolóknak járó elismeréseket is sikerült bezsebelnünk” – nyilatkozta Kornély György szervező, a Fehér Tigrisek vezetőedzője.