Kiemelt hírek

MKSZ KNOCK DOWN KYOKUSHIN KARATE FELNŐTT MAGYAR BAJNOKSÁG – Eredmények

2018. március 19. | szerző GY K | Kyokushin Karate

MKSZ KNOCK DOWN KYOKUSHIN KARATE FELNŐTT
MAGYAR BAJNOKSÁG

2018.03.16. RÉPCELAK

36 klub 88 fő nevezett 80 induló

Junior Női Kata:
I.​Straubinger Kitti – ​KSE Tarján
II.​Nehéz Nóra​​ – Tekeres SK
III.​Litvák Lili​​ – Kyo.Hungária SE
IV.​Szabó Eszter​​ – Shogun

Junior Férfi Kata:
I.​Kránitz Mátyás​​ – Kamikaze S
II.​Batári Dávid​​ – Kisvárda KKDOSC
III.​Radnai Viktor​​ – Főnix Dojo
IV.​Ádám Richárd​​ – Full Contact Szolnok

Felnőtt Női Kata:
I.​Polák Leila​​ – TADASHII
II.​Kardos Kovács Mónika – ​ARSC
III.​Berencsi Tímea – ​​ECS
IV.​Balázs Panni​​ – Shogun

Felnőtt Férfi Kata:
I.​Ördög Balázs​​ – TADASHII
II.​Tóth Attila​​ – Tekeres SK
III.​Kovács Balázs – ​​Ippon KKSE
IV.​Nagy Gábor​​ – Tora HSE

verseny

Ffi 65 kg:
I.​Magyar Zoltán​​KKE – Spartacus
II.​Spéder István​​ – Kamikaze S
III.​Szegedi Gábor ​​- Yakuzák SE

Ffi 75 kg:
I.​Rétfalvi Tamás​​ – Kisvárda KKDOSC
II.​Molnár Imre​ -​ KKE – Spartacus
III.​Láng Zsolt ​​- O.K.K.SZ.K.SE.
III.​Ludszky Zsolt​​ – Főnix Dojo

Ffi 85 kg:
I.​Popovics Tamás​ – Victory
II.​ifj. Zsiga Zsolt ​​- O.K.K.SZ.K.SE.
III.​Oláh Gergo ​​ – Kyo.Hungária SE
III.​Ferenczi Csongor ​ – SMAFC

Ffi 95 kg:
I.​Magyar Levente​ – Bátor KSE
II.​Dávid Adám – ​Derecske BUDO
III.​Csobánci Vilmos – ​TADASHII
IV.​Takács Roland​​ – Pagoda SE

Ffi +95 kg:
I.​Dávid Máté​​ – Derecske BUDO
II.​Dávid András – ​​Derecske BUDO
III.​Nagy Miklós​​ – Shogun
IV.​Radics István​​ – Victory

Női 50 kg:
I.​Polák Leila​​ – TADASHII
II.​Berencsi Tímea – ​​ECS
III.​Nagy Nóra Bíborka – ​BHMSE

Női 55 kg:
I.​Dezső Kata​​ – Fehérvár
II.​Bernáth Evelin – ​​Rakurai

Női 60 kg:
I.​Leiter Anett​​ – Ippon KKSE
II.​Kovács Eszter – ​​Cs.S.E.
III.​Bán Lili​​ – ​Castrum
IV.​Puskás Fruzsina – ​​Kyo Hungária SE

Női 65 kg:
I.​Seregély Gyöngyi – ​Rakurai
II.​Paulovics Rebeka​ – OKKH
III.​Szondi Anikó​​ – Castrum SC

Női +65 kg:
I.​Tóth Csenge​​ – HARCOSOK KLUBJA
II.​Hogál Eszter​​ – TADASHII
III.​Végerbauer Roberta – ​Castrum
IV.​Farkas Adrienn​​ – Shogun

Legharcosabb Női versenyző:​​​​ Tóth Csenge – ​​HARCOSOK KLUBJA
Legharcosabb Férfi versenyző:​​​​ Molnár Imre​​ – KKE – Spartacus
Legtechnikásabb Női versenyző:​​​ Polák Leila​​ – TADASHII
Shihan Furkó Kálmán különdíja:​​​​ Rétfalvi Tamás​​ – Kisvárda KKDOSC.SE.
Szabó József Répcelak Polgármesterének különdíja: ​Seregély Gyöngyi – ​Rakurai

Shihan Schwarcz Róbert
verseny főbírója

Comments

comments

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.